ELS PATUFETS JA TENIM PÀGINA WEB!

Sigueu Benvinguts al nou portal web de la Colla de Sant Medir Els Patufets!

Aquest nou projecte ha nascut en motiu de la celebració dels 35 anys com a entitat que es vol donar a conèixer a la nostra Vila de Gràcia i a tota Catalunya. Són 35 anys en els que hem viscut moltes històries, bones i dolentes, com una família qualsevol, però no som una família qualsevol, som una GRAN família. Som persones d’idees diferents, de personalitats diferents, a les que ens uneix una característica: l’esperit del nostre sant patró Sant Medir.

I quina és la nostra missió com a romeus i romeves de Sant Medir??? Doncs portar als més petits i als més grans aquesta alegria i aquest esperit que ens uneix!!! I és així com, cada 3 de març, repartim aquesta alegria en forma de dolços, de caramels i de llaminadures pels carrers de la nostra Vila.

Per aquesta raó tenim el gust d’inaugurar aquesta web, per donar-nos a conèixer, per què ens coneixeu!!! I és aquí on trobareu les nostres activitats, la nostra junta, els nostres socis, els nostres col·laboradors i patrocinadors i un apartat amb la informació pel nou soci!

BENVINGUTS I….

             Visca Els Patufets!!!

            Visca Sant Medir!!!

            Visca la Vila de Gràcia!!!

 

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s